Idén is jön a MIKULÁS Bernbe!

D e c e m b e r  7-én (szombat) 15.00 órakor

Rendhagyó Dalölelővel, sütizéssel, Aniko és Anna manócskák álltal gondosan összeállított ajándékokkal. Kürtőskaláccsal, lángossal a Petite Hanna büfé jóvoltából.

Helyszín: Schulhausstrasse 32. 3052 Zollikofen (Iskola nagyterme, ingyenes parkolóval)

Részvétel CSAK ELŐRE JELENTKEZÉSSEL lehetséges:

dalolelo.zora@gmail.com

Jelentkezési határidő: Dec. 1. A nagy érdeklődésre való tekintettel, kérjük mindenki tatsa be a jelentkezési határidőt.

Dalölelővel kezdődik a rendezvény.

Olyan hangosan énekelünk, hogy meghallja a Mikulás.

Majd a Mikulás a gyermekeket név szerint szólítja, megdícséri, és megajándékozza. (Minden gyermek egyforma csomagot kap, melyben valami alkotós játék, gyümölcs, minőségi édesség, dió, mogyoró lesz.)

A csomag és egyéb költségek díja a helyszínen készpénzben a rendezvény megkezdése előtt fizetendő: 14 Fr/ gyermek.

Kapunyitás: 14.45

FONTOS! Kérlek mérjétek fel, hogy a gyermeketek hogyan áll a Mikulás legendájához. Az egész rendezvény legjelentősebb célja, hogy a kisebb gyermekek át tudják élni a csodát. Ez csak akkor lehetséges ha a nagyobb felvilágosultabb gyermekek is megőrzik velünk a titkot. 😉 Előre is külön köszönjük nekik!

Aki szívesen hozna házisütit, rágcsálni valót, azt köszönettel elfogadjuk.

Köszönjük a szervezést a Dalölelőnek, és a Berni Magyar Iskola Óvodának.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Éééééééééés ne felejtsetek el időőőőőben jelentkezni!  😉