Bázeli magyar versmondó találkozó iskolásoknak

Időpont: 2020. március 21. szombat délelőtt. Helyszín: Sekundarschule Sandgruben – Basel (Schwarzwaldallee 161, 4058 Basel)

Kedves szülők!

Örömmel értesítek mindenkit, hogy az idén is megrendezésre kerül a bázeli magyar iskolában a hagyományos versmondó találkozónk. Hasonlóan az eddigi évekhez életkor szerint lehet majd nevezni (első osztályos korosztálytól), de idén tervezünk esetleg (igény esetén) egy családi kategóriát létrehozni. Amennyiben erre lenne igény, kérlek jelezzétek felénk.
A hivatalos meghívó még nem készült el, de hamarosan érkezik.
Addig is a legfontosabb információk:
Időpont: 2020. március 21. szombat délelőtt
Helyszín: Sekundarschule Sandgruben – Basel
(Schwarzwaldallee 161, 4058 Basel)


Nagy örömmel várunk minden magyar ajkú szavalót egy jó hangulatú délelőttre, ahol minden résztvevő ajándékot és oklevelet kap, illetve egy kis uzsonnával és gyerekfoglalkozással készülünk arra az időre, amíg a zsűri értékeli az előadásokat.

Kérlek terjesszétek a lehetőséget, hogy minél több érdeklődőhöz eljusson az információ.
Előre is köszönöm mindenki együttműködését, hamarosan jelentkezem a részletekkel és a hivatalos meghívóval.

Üdvözlettel:

Somorjai Csilla
vezetőségi tag, koordinátor

Bázeli Magyar Iskola- és Óvodaegyesület
+41 79 455 5595
www.ovi-suli.ch