BEIRATKOZÁS A 2017/2018-as tanévre

Iskolánk a már régóta itt élő családok vagy az újonnan Svájcba költözött családok számára nyújt lehetőséget arra, hogy gyermekeik magyar nyelvű oktatásban is részt vehessenek.

Diákjaink más-más nyelvi környezetből, más-más ismeretekkel érkeznek hozzánk, így természetesen az igények is változóak. Vannak családok, akiknek az a fontos, hogy magyar nyelvű élményekben legyen része, szeresse a magyar nyelvet, magyar közösséghez tartozzon gyermekük. Van, aki a magyarországi tananyaggal szeretne lépést tartani és vannak, akiknek a helyes magyar beszéd, írás, olvasás elsajátítása a legfontosabb.

Ha szívesen csatlakoznátok vidám és sokszínű kis csapatunkhoz, szeretettel várunk minden magyarul tanulni vágyó első és második osztályos gyereket az augusztusban induló osztályba, valamint a harmadikos vagy hatodikos osztályokba.

A jelentkezés az iskola@bernimagyarok.org E-mail címen lehetséges.

Kérjük, a jelentkezési szándékot minél előbb jelezzétek, hogy májusban már az új létszámtól függő intézkedésekre sor kerülhessen!