Zürichi cserkészhétvége 2017

Tibetbe indultunk expedícióra a zürichi csapattal, ahol gonosz és jó szellemek valamint sherpák vártak minket. Péntek este kezdödött a tábor, a nagycserkészek felmásztak a zürichi Üetlibergre, a kicsik pedig vonattal utaztak. Másnap reggel mindenki együtt elment portyázni a hegyen. Ebédre virslit sütöttünk nyárson, azután pedig visszatértünk a táborhelyre. Este bankett vacsora volt a szülökkel együtt. Különlegességeket szolgáltak fel ez alkalommal ázsiából: volt Sushi, Chicken Sweet&Sour, Curry és sok minden más. Tábortüz után a kicsik elmentek aludni, miközben a nagyobbaknak volt még egy éjszakai játékprogram. Vasárnap délelött forgószínpad formájában játszottak és tanultak a cserkészek. Ezek után, a táborzárás mint mindig túl korán volt, együtt lemásztunk a hegyröl. Azok, akiknek túl sok energiája maradt, az erdei tornapályán lévö nyújtórúdon húzódzkodtak hátizsákkal :).