Új óvodai csoport februártól!

Kedves Szülők!


Nagyon jó híreim vannak azoknak, akiknek kicsi gyermekük van és a nyáron még nem töltötték be a 4. életévüket! Ők ugye nem tudtak beiratkozni a magyar óvodába!Mivel nagy volt az érdeklődés és a meglévő ovis csoportban már igen nagy a létszám így is, ezért február elsejétől indítani tudunk még egy óvodás csoportot. Szuper lehetőség ez, mert így van egy “nagyobbaknak” való ( akik már nagyon nyitottak a komolyabb foglalkozásokra is)  és egy “kisebbeknek” való (akiknek a fő feladata még a játék) csoport is. Tehát, akit érdekelne az új csoport annak a jelentkezését szeretettel fogadjuk!
A nagyobbak csoportját továbbra is Zóra néni fogja vinni, az új csoportban pedig Hegedűs Edina várja a kicsiket!
Bármilyen kérdésetek lenne forduljatok hozzám bizalommal. 🙂

Ezen a linken be is tudtok jelentkezni:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdyhsqYyZGdnJkhO_oyPm8BbAd9pcOX-cAj1KCRwCHjwCnYcQ/viewform

Üdvözlettel Stemler Anikó